Defibrylatory

AED Rescue SAM

Defibrylator półautomatyczny, dwufazowy.

Rescue SAM - defibrylator półautomatyczny - szczegóły techniczne
AED Rescue LIFE

Ręczny i półautomatyczny defibrylator dwufazowy z monitorem.

defibrylator Rescue LIFE - szczegóły techniczne
Defi-B

Wyjątkowo stabilny i niezawodny defibrylator monofazowy zasilany akumlatorowo. Cechuje go natychmiastowa gotowość do pracy, a czytelne piktogramy i samosterujący program gwarantuje bezpieczeństwo obsługi i maksymalną skuteczność. Idealny do zastosowań stacjonarnych i mobilnych, bezpieczny i prosty w obsłudze. Urządzenie posiada automatyczny system autotestu sygnalizujący ew. błędne działanie. Posiada zintegrowane łyżki twarde do defibrylacji dorosłych i dzieci.

Defi-B
Defi-N

Wyjątkowo stabilny i niezawodny defibrylator monofazowy zasilany sieciowo. Cechuje go natychmiastowa gotowość do pracy, a czytelne piktogramy i samosterujący program gwarantuje bezpieczeństwo obsługi i maksymalną skuteczność. Idealny do zastosowań stacjonarnych, bezpieczny i prosty w obsłudze. Urządzenie posiada automatyczny system autotestu sygnalizujący ew. błędne działanie. Posiada zintegrowane łyżki twarde do defibrylacji dorosłych i dzieci.

Defi-B

Strona wykonana przez: NAMEDALL Marek Kwiatkowski                     Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.