Urządzenia do laseroterapii

DORIS - CTL 1106MX - 780nm - 500mW

STANY ZAPALNE - REGENERACJA TKANEK - SCHORZENIA STAWÓW. Terapia jednofalowa daje unikalną szansę leczenia tych schorzeń z dziedziny medycyny fizykalnej, które są głęboko zlokalizowane i trudnodostępne dla promieniowania laserowego oraz innych metod fizjoterapii.

DORIS CTL1106MX
DORIS DUO - CTL 1106MX-780nm-250 i 660nm-75mW

ZESPOŁY BÓLOWE - URAZY - SCHORZENIA NEUROLOGICZNE Laser DORIS DUO 1106MX stosowany jest do efektywnych, przezskórnych, bezinwazyjnych zabiegów biostymulacyjnych. Został skonstruowany i sprawdzony przez zespół doświadczonych inżynierów i lekarzy specjalistów terapii laserowej w wielu dziedzinach medycyny m. in. reumatologii, traumatologii i medycynie sportowej.

DORIS Duo
GALA - CTL 1202 - 905nm - 30W

Do terapii redukującej czas gojenia i przyspieszającej efekt przeciwzapalny. Laser ten jest wynikiem ewolucji terapii laserowej. Jego rozmiar, waga i estetyczna walizka transportowa pozwalają łatwo i wygodnie dotrzeć z aparatem do pacjenta. To urządzenie do efektywnych, przezskórnych, bezinwazyjnych zabiegów biostymulacyjnych.

GALA
Lasertronic LT-2S

Sterowany mikroprocesorem biostymulator laserowy z automatycznie przeliczanymi wzajemnie parametrami zabiegowymi – czasem, częstotliwością i dawką energii.

Lasertronic LT-2S

Strona wykonana przez: NAMEDALL Marek Kwiatkowski                     Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.