Urządzenia do krioterapii

Kriopol R

Cechą wyróżniającą go pośród innych aparatów jest zastosowanie w panelu sterującym wyświetlacza graficznego o przekątnej 5,4 cala. Wszystkie informacje wyświetlane są w ładnej, czytelnej grafice. Po upływie 15 sek od zakończenia zabiegu zmienia się tryb wyświetlania informacji. Z głównego menu wyświetlanie przechodzi w tryb spoczynkowy polegający na wyświetlaniu. informacji tekstowych na temat krioterapii miejscowej lub wyświetlanie ładnych krajobrazów w zimowej scenerii. Informacja o ilości azotu w zbiorniku podawana jest za pomocą czytelnego słupka graficznego.

Kriopol R
KRIOSAN

wykorzystuje jako czynnik chłodzący ciekły azot. Skuteczność tego medium jest sprawdzona i bezdyskusyjna, dzięki utrzymaniu stałej, bardzo niskiej temperatury. KRIOSAN, jest aparatem do miejscowego nawiewu i przeznaczony jest do wykonywania zabiegów krioterapeutycznych parami ciekłego azotu o temperaturze -165°C.

Kriosan

Strona wykonana przez: NAMEDALL Marek Kwiatkowski                     Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.